Боротьба за очільника міста буде надзвичайно складною - із прес-конференції голови обласного осередку партії "Слуга народу"

У Полтаві відбулася прес-конференція голови обласного осередку партії "Слуга Народу" Ольги Савченко та керівника обласного штабу Юрія Бражника. Ольга Савченко зауважила, - перезавантаження місцевої влади має стати завершальним етапом формування нової політичної ери в Україні. 

Ольга Савченко, голова Полтавської обласної організації "Слуги Народу":

- Ми обіцяли українцям показати принципово іншу модель розвитку країни, змінити якість влади. І такі зміни вже розпочалися на центральному рівні. На черзі мери, ради всіх рівнів, об’єднані громади. Містами, селами, селищами мають керувати люди нової формації, носії нових цінностей, які будуть для своїх виборців авторитетами. Ми прагнемо, щоб такі поняття як містечкова корупція, адмінресурс, клановість пішли назавжди в минуле. 

Керівник Полтавського обласного штабу "Слуги Народу" Юрій Бражник додав, - вибори відбудуться в умовах карантину, тому важливо захистити людей не тільки від коронавірусу.

Юрій Бражник, керівник Полтавського обласного штабу "Слуги Народу":

-  Ми маємо запобігати і запобігти розповсюдженню вірусу спотворення волевиявлення наших громадян . Партія «Слуга народу» зацікавлена у проведенні максимально чесних, демократичних та прозорих виборів і таке завдання безпосередньо поставив Володимир Зеленський. 

Головне завдання для Полтавського осередку зараз - представити гідних кандидатів у депутати усіх рівнів та кандидатів на посаду мера, які зможуть зламати стару систему. У Полтаві боротьба за очільника міста буде надзвичайно складною, - зазначили на прес-конференції. 

Ольга Савченко, голова Полтавської обласної організації "Слуги Народу":

- Зараз не визначена ця кандидатура , є чотири кандидатури, але ми підходимо дуже ретельно тому що ця людна повинна бути окрім своїх професійних якостей має ще і вистояти проти брудної кампанії, яка буде проводитися. А знаючи Олександра Мамая ми розуміємо , що ця кампанія не буде відрізнятися якимись правильними підходами. Тому ми ще проводимо рейтингове опитування. Головне не політична приналежність, а головне той результат, який ми отримаємо, дуже хотілося не роз'єднати людей, а об’єднати. 

Нині на часі формування чотирьох районних партійних структур. У Полтавському, Миргородському, Лубенському та Кременчуцькому районах. Вони будуть діяти не тільки під час виборів. На конференції зазначили, - найближчим часом планують відкрити громадську приймальню, а також презентувати сайт обласної організації.