У Кобеляках журналісту підпалили автівку

У Кобеляках журналісту підпалили автівку

У Кобеляках журналісту підпалили автівку, - про це Полтавська обласна організація Національної сіплки журналістів України написала на своїй сторінці у Фейсбук.

Підпалили автомобіль місцевого журналіста Павла Гунжеля уночі, на його приватному подвір’ї, у селі Білики. Чоловік прокинувся і побачив, як горить його машина. Разом із сином почали гасити полум’я. Двигун та електрообладнання ремонту вже не підлягають.

"Підпал Павло Гунжель пов’язує зі своєю журналістською діяльністю. Він видає кобеляцьку газету «Хроніки громад», позиціонує себе, як громадський активіст. Також є депутатом Бутенківської ОТГ. Розповідає: того вечора повернувся, за його словами, із незаконного кар’єру, де видобувають пісок та глину для будівництва доріг. За кілька днів до цього, каже, конфліктував ще з однією фірмою стосовно земельних питань. Чоловік переконаний: автівку підпалили умисно, аби помститися за його активну громадську позицію", - пише Полтавська обласна організація Національної спілки журналістів України.

За словами Павла Гунжеля, ремонт оцінюють у 150 тисяч гривень.

Наразі слідчі займаються розслідуванням цієї справи.

- За даною подією відкрито кримінальне провадження за Статтею 347-1. Це умисне знищення, або пошкодження майна журналіста, і у рамках цього кримінального провадження становлюються усі обставини даного злочину. Наразі тривають слідчі дії,повідомив речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв.