Успішним студентам Полтави виплатять стипендії

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, під час якого розглянули низку важливих питань. Серед них і питання про призначення стипендії студентам закладів вищої освіти, лікарі, а також про виділення коштів за програмою соцзахисту «Турбота». У такий нелегкий для країни час, ми повинні підтримувати незахищені верстви населення, кращих лікарів та успішних студентів, - говорить представник команди Андрія Матковського, Володимир Запара.

Володимир Запара, член міськвиконкому:

- Сьогодні в ході засідання ми виділили понад 300 000 гривень на допомогу малозабезпеченим полтавцям. Також призначено премії кращим медичним працівникам Полтави та стипендії успішним студентам полтавських вишів - по 1500 гривень на місяць впродовж усього навчального року.

Команда Андрія Матковського виступає проти хаотичної забудови міста, через те не підтримано чергове рішення про будівництво багатоповерхівок на території приватного сектору. 

Володимир Запара, член міськвиконкому: 

- Ми не підтримали рішення щодо будівництва двох багатоповерхівок безпосередньо на території приватного сектору в районі вулиць Гребінки та Баяна. Ми проти хаотичної, бездумної забудови міста, що викликає не тільки невдоволення мешканців а й несе небезпеку виникнення аварій на інженерних мережах.

Загалом, на засіданні розглянули та затвердили 16 питань порядку денного.