Пенсія українцям нараховуватиметься автоматично

Пенсія українцям нараховуватиметься автоматично. Пенсійний фонд розробив і впровадив нову сервісну послугу - автоматичне призначення пенсії. Послуга надаватиметься на вебпорталі електронних послуг з використанням кваліфікованого електронного підпису. Це дозволятиме призначати пенсії автоматично при досягненні визначеного віку з урахуванням всіх наявних у Пенсійному фонді даних, завчасно поданих майбутніми пенсіонерами.

Володимир Носенко, перший заступник начальника ГУ ПФ України в Полтавській області:

- Кожен зайшовши у свій особистий кабінет сьогодні може подати заяву шляхом надання згоди у відповідних реквізитах на автоматичне призначення пенсії. 

П'ять полтавців вже скористалися цією послугою і подали документи на призначення пенсії . Для нарахування пенсії автоматом потрібно чітко визначений пакет документів. 

Володимир Носенко, перший заступник начальника ГУ ПФ України в Полтавській області:

- До цієї заяви потрібно додати скан-копії своїх особистих документів. Це трудова книжка, якщо у людини є страховий стаж до 2000 року їй потрібно відсканувати,спочатку подати її, а потім зайти на вкладку автоматичне призначення пенсії і додати решту особистих документів:паспорт, код, звичайний пакет документів, який надається для призначення пенсії. 

Переваги ціїє сервісної послуги - економія зусиль і часу, адже жодних черг вам чекати не доведеться.