Як пройде ЗНО-2020

Зовнішнє незалежне оцінювання з масками, антисептиками та дотриманням дистанції. Вже 25 червня,стартує основна сесія ЗНО. За даними реєстрації на тестування з математики в області зареєструвалося 6190 учасників. 

Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині:

- Всі учасники попереджені і про це засвідчено у їх запрошеннях, що вони і так як у цілому по країні повинні дотримуватися маскового режиму. Вхід до пункту повинен здійснюватися з дотримання соціальної дистанції. В запрошеннях-перепустках учасників, крім загальних часових рамок, що вони повинні зайти на пункт до 10.50 визначено, що їм рекомендовано прийти, наприклад, на пункт з 10.20 по 10.30.

Таким чином,  планують уникнути скупчень. Перед входом в учнів виміряють температуру, вони мають продезінфікувати руки, при необхідності видадуть маску та покажуть аудиторію, в якій буде проходити зовнішнє незалежне оцінювання. В одній аудиторії знаходитиметься до 15 людей. Місця розташують так, щоб дистанціям між учнями була 1,5 метра.

Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині:

- Учні можуть скористатися ще повторно антисептиком, який буде знаходитися у санітарній кімнаті і проходять до аудиторії, до проходять повторно ідентифікацію і можуть зайняти своє місце. В аудиторії він може залишити біля себе і свій антисептик. 

Нагадаємо, останнє тестування ЗНО має відбутись 17 липня.