У Полтаві в багатоповерхівці по вулиці Миру, 9 сталася ліфтова аварія

У Полтаві в багатоповерхівці по вулиці Миру, 9, стався інцидент з ліфтом. Артем Корзун, полтавець говорить, - проживає на 9 поверсі, як завжди спускався ліфтом до першого поверху та раптом світло погасло, а кабіну почало трусити і ліфт почав падати.

Артем Корзун, полтавець:

- Во время того как я спускался, я почувствовал, то что лифт падает. Не просто останавливается, а падать. Ну грубо говоря землетрясение такое как маленькое, потом мелкий удар ну и останавливается. Просто все тухнет, такое. Удара такого сильного не было, больше шок. Я подумал, что упал ниже чем оказалось, ну оно получалось, что немного даже кислорода не хватало.

Після події, яка сталася родичі Артема викликали рятувальників ДСНС, медиків та представників комунального підприємства «Ремліфт». Світлана Рибалко, речниця ГУ ДСНС Полтавщини повідомила, - після виклику рятувальники одразу ж виїхали на місце події, хлопець був при тямі, після вивільнення із кабіни ліфту, його одразу ж оглянули в кареті швидкої.

Світлана Рибалко, речниця ГУ ДСНС Полтавщини:

- Приїхали наші представники, тобто служба порятунку «101» і також працівники медичної служби. Відкрили двері, до прибуття цього працівника комунальної служби, з ним спілкувалися, він почувався добре. Не панікував. Потім вже відкрили двері, після чого працівники медичної служби забрали його в карету медичної допомоги і вже там робили огляд. І після чого нам повідомили, що юнак від госпіталізації відмовився, і що він ніяких ушкоджень не отримав.

У Полтавській же міській раді нам прокоментували - , ліфт не обірвався у ньому просто спрацював захист і кабіна заблокувалася.

Віталій Улибін, керівник прес-служби Полтавської міської ради:

- Група виїхала, перевірила. Дійсно спрацювала система захисту блокування, тобто ліфт зупинився і в ньому двері закрилися, як правило такі ситуації виникають у випадках, коли ліфт перенавантажений в міру або, коли по ньому пригають, або дуже активно поводяться.

Та за словами Артема Козуба він в кабіні ліфту був сам і ніяких активних дій не робив. Нині ліфт працює, попереджувальної таблички в під'їзді не висить. Хоча мешканці будинку говорять, - ліфт ламається постійно. Сам же Артем говорить, - поки не отямився від шоку, буде спускатися сходами.