Гроші, виділені з бюджету міста на дитяче харчування у школах, пішли на зовсім інші цілі

Віддати гроші, виділені з міського бюджету, на харчування школярів їх батькам вимагає лідер партії простих людей Сергій Каплін. Справа в тому, - заявляє він, що кошти, що мали піти на дитячі обіди, через оголошений карантин так і не знадобилися малечі. А пішли на інші цілі - обурюється Сергій Каплін. 

Сергій Каплін, лідер Партії простих людей:

- На одному з засідань міської ради було прийняте рішення забрати гроші на харчування дітей, і відправити на збільшення зарплати чиновникам. Тобто забрали в дітей і віддали чиновникам полтавської міської ради. Віддайте ці гроші батькам, які зараз бе з роботи, сім'ям, яким треба годувати дітей удома. 

На сайті міської ради зареєстрована і відповідна петиція громадської активістки Владлени Каплін «50 мільйонів на харчування у школах - віддайте дітям. Діти хочуть їсти і у школ,і і вдома!». Збір підписів, - нагадує лідер партії простих людей триває. 

- Після перемоги на виборах ми проведемо аудит і цієї міської ради, і епохи Мамая і обов»язково пртягнем до відповідальності всіх керманичів міста до кр. Відповідальності за те, що вони робили з людьми.