Поліція Полтавщини встановила особу підозрюваного у вбивстві касирки кредитного відділення у Кременчуці

Поліція Полтавщини встановила особу підозрюваного у вбивстві касирки кредитного відділення у Кременчуці. Нагадаємо розбійний напад стався 20 червня, близько 17-ї години. Невідомий у захисній масці забіг у приміщення з вимогою віддати йому гроші. 

Іван Вигівський, начальник поліції Полтавщини:

- Нападник із особливою жорстокістю завдав тілесних ушкоджень 35 річній жінці. Заволодів коштами з сейфу та втік з місця злочину. Тяжко травмовану жінку доставили до місцевої лікарні.

Врятувати життя жертві нападника лікарям не вдалося. Від отриманих травм вона померла. 

Іван Вигівський, начальник поліції Полтавщини:

- Для розкриття злочину ми реалізували максимальний комплекс оперативно-розшукових заходів, залучивши найдосвідченіших слідчих, оперативників карного розшуку та працівників спецслужб поліції Полтавщини, а також весь особовий склад поліції Кременчука. Під час проведення оперативно-розшукових і слідчих дій
Нам вдалося встановити особу нападника. Ним виявився житель Кременчука 1987 року народження.

Нині поліція здійснює досудове розслідування за двома статтями Кримінального кодексу: ч. 4 ст. 187 (розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) та п. 4, 6 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю та з корисливих мотивів). Якщо суд визнає чоловіка винним наступні від 10-ти до 15-ти він проведе за гратами. Загрожує йому і довічне позбавлення волі.