Мешканці будинку на вулиці Половка, 95 вже кілька років чекають на ремонт під'їзду

Ґанок, який ледве не падає на голову, жахливий під’їзд та старі вікна, які повністю не закриваються. У такому під’їзді мешкають полтавці, що по вулиці Половка, 95. Дах відремонтували за свої власні кошти. Говорять, - неодноразово зверталися за допомогою до міської влади, до Олександа Мамая, але результату - нуль. 

- Подъезд в ужасном состоянии, все сыпется, рушится. Окна на третьем этаже не застеклены, поэтому нам зимой холодно. Крышу над шестым подъездом делали за наш счет. Каждый ездил, едешь туда, говорят вам туда. В конечном итоге никто ничего. Ожидайте вы такие не одни. Мы платим по 200 грн в ЖЕК, мы не поймем, кто должен кто должен это все делать.

- До кого ми не зверталися, нам ніхто нічим не міг допомогти. Кришу ми зробили за свій власний рахунок, це було дуже не просто. Тому,що інваліди, пенсіонери по 2300 з кожної квартири, люди й досі розчитуються з боргами. Тепер у нас подєз такий. Крильце яке аварійне.

Та це не єдині проблеми з якими зіткнулись мешканці будинку. У них ще є квартира в якій декілька років назад сталася пожежа, там оселилися гризуни та неприємний сморід. 

- И тараканы и крысы в той квартире, это все ж оно по душникам идет. Все ж оно лазит, вся эта начесть. Она закрыта три года. Вы представляете, там тушили. Там вода, там никто не убирал, все прогнило. Оно реально мешает жить.

Мешканці будинку говорять, - вже втомилися від обіцянок та бездіяльності міської влади та запитують, коли їм чекати якісного ремонту свого будинку. Нагадаємо, що цьогоріч представники коаліції Олександра Удовіченка, Олександра Шамоти та Батьківщини у міській раді не передбачили кошти на ремонти комунальних будинків. Пропонують створювати ОСББ, а оскільки більшість мешканців будинку це пенсіонери, то коштів на такий ремонт самотужки вони зібрати не зможуть.