Що будують на Полтавщині в рамках програми "Велике будівництво"

"Велике будівництво" на Полтавщині. На засіданні колегії ОДА обговорили стан готовності об'єктів, що увійшли до програми. Її реалізація почалася 1 березня. Національною програмою «Велике будівництво» передбачені будівництво, реконструкція та капремонт шкіл, садків, стадіонів, приймальних відділень лікарень, амбулаторій та доріг. Серед джерел фінансування держбюджет, обласний та місцеві бюджети. Інфраструктурні об’єкти, що увійшли до програми, масштабні, комплексні, сучасні з використанням енергозберігаючих та новітніх будівельних технологій. В області таких - десять. 

Ірина Особік, заступник директора Департаменту будівництва, містобудування, архітектури і ЖКГ Полтавської ОДА:

- Один вже введений в експлуатацію капітальний ремонт покрівлі з утепленням горичного поверху у Полтаві по вулиці Зигіна,1, 3 об'єкти мають дуже високий ступінь готовності - це термомодернізація Полтавського обл. клінічного онкологічного диспансеру, реконструкція Полтавського обласного кардіологічного диспансеру, капітальний ремонт приміщень приймально-діагностичного поверху лікарні Скліфософського. 

Наближається до завершального етапу будівельні роботи на таких об’єктах як Центр надання адмінпослуг у Полтаві, реконструкція гаража під підземний паркінг Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини і катастроф. 

Ірина Особік, заступник директора Департаменту будівництва, містобудування, архітектури і ЖКГ Полтавської ОДА:

- Невід’ємною частиною програми «Велике будівництво» стала досить амбітна програма президента України 100 шкіл, 100 садочків, 100 стадіонів у рамках якої в області було першочергово визначено 15 об'єктів.

Це 5 шкіл, 5 дитячих садочків та 5 стадіонів. Окрім цього у рамках програми в області будують 28 амбулаторій.