Маски, антисептики, дотримання дистанції, вимірювання температури - так складали ЗНО з математики

З масками, антисептиками, дотриманням дистанції, а ще вимірюванням температури. В таких умовах майбутні абітурієнти складали зовнішнє незалежне оцінювання з математики. 25 червня стартувала основна сесія. Зареєструвалося на ЗНО в області - 6190 учасників. З них - 1097 учнів не з'явилося. Відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині Наталія Барболіна говорить, - частково це пов’язано зі скасуванням ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання цього року. Завдання ж були цьогоріч незмінні. 

Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині:

- Завдання як відкритої частини там 33-35 і завдання ті, які можна виконувати у тестовій формі. Єдине, що завдання тестової форми вони передбачають завдання на встановлення відповідності, на те, що б там можна було б обрати декілька відповідей із наведених. 

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з математики відбудеться за підсумками засідання експертної комісії не пізніше 16 липня. Цього ж дня буде опублікована таблиця відповідності тестових балів за шкалою від 1 до 12 з математики та таблиця переведення тестових балів з математики у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів. Результати тестування з математики будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 17 липня. 

Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині:

- По особливостях оцінювання це вже буде далі з’ясовано. Після того, як буде здійснена перевірка при чому математика, українська мова і англійська там є відкрита частина, тому їх перевірятимуть крім комп’ютерної обробки бланків, ще перевірятиме група екзаменаторів. 

Наступне тестування чекатиме учнів вже 30 червня -це буде українська мова і література.