Полтавці, які мешкають у будинку на Степана Халтуріна, обурені діями "Полтавагазу"

Здирання коштів, саме так називають дії «Полтавагаз» мешканці будинків по вулиці Степана Халтуріна. Жителі обурені діями робітників служби, адже за 15 хвилин своєї роботи, людям виставили рахунок на 6,5 тисяч гривень.

Тетяна Яцюк, голова ЖБК «Зоря 1», по вулиці Степана Халтуріна, 4:

- Я вчора спеціально проходила біля них кожний під’їзд, 10-15 хвилин роботи і оце виставили 6, 5 тисяч. На якому основанії. У договорі такого не написано, вони добавляють, добавляють. В мене люди бачите які, 80-75 років, 2000 тисячі пенсія в основном, де люди повинні брати гроші.

Юлія Марченко, ЖБК «Труд», по вулиці Степана Халтуріна, 6:

- На даний момент виникло, дуже велика проблема з «Полтавагаз». На сьогоднішній день, вони виїжджають на технічні роботи, без дзвінка, без попередження, тобто ми не бачимо, що вони робили. Були вони взагалі чи не були. Потім вони через декілька місяців присилають акт виконаних робіт, там де ми зобов’язані сплатити.

Підтримує полтавців Сергій Каплін, лідер партії «Простих людей». Говорить, - не дозволять «Полтавагаз» здирати кошти з людей. 

Сергій Каплін, лідер партії «Простих людей»:

- Люди побачили, що ніяких особливих робіт,змістовних робіт вони не проводять, люди бачать, що вони завишують суттєву тарифи по роботам, які вони виконують. Тому ми зараз для того аби цих людей врятувати, аби їм допомогти, аби вирівняти відносини з монополістами. Перше готуємо колективну скаргу від 5-ти будинків, звертаємося до НКРЄКП, який перевірить законність діяльності «Полтавагаз», звертаємося до антимонопольного комітету, з відповідною скаргою, третя ми звертаємося до прокуратури, щоб розслідували факти поборів з людей.

Ми зателефонували до "Полтавагаз" там нам повідомили,- сума проведення технічного обслуговувааня, виводиться затвердженою калькуляцією, що прописана у договорі, який уклали мешканці з "Полтавагаз".

Ольга Артеменко, прес-секретар "Полтавагаз":

- Загальна сума річної плати визначається затвердженою канкуляцією. Вартість обслуговування внутрішньогобудинкового газопроводу зележить від протяжності труби, діаметру та кількості запірної арматурини на ній, тобто кранів. Якщо не влаштовує вартість обслуговування нашим товариством, згідно кодексу газорподільних систем, вони можуть звернутися до будь-якої іншої організації, яка має право на проведення таких робіт.

Мешканці ж будинку запитують, де їм брати такі кошти аби сплачувати рахунки "Полтавагаз", адже більшість жителів пенсіонери - у них таких коштів немає. Лідер партії "Простих людей" Сергій Каплін. Говорить, - разом з ними буде боротись за їхні права та підтримувати їх.