Тротуар на центральній вулиці Полтави у ямах та вибоїнах

Ями, вибоїни та жахливий вигляд тротуару за адресою Соборності, 44-50, що у Полтаві. Полтавка Тетяна Білик часто проходить цією вулицею і по роботі, і прогулятися. Говорить, - таке враження, що керівники міста про центральну вулицю Полтави зовсім забули, а що тоді можна говорити про околиці міста. 

Тетяна Білик, полтавка:

- По-перше, це дуже негарно, приїжджають туристи до нашого міста - це дуже соромно за такі дороги. По-друге, це небезпечно, взимку тут взагалі, коли все покривається кригою тут можуть бути травми і я неодноразово спостерігала, як мами з маленькими дітками, колясками вони не можуть об їхати ці величезні ями. 

Обурені такою бездіяльністю міської влади і інші містяни. Говорять, - вже не бачать сенсу і звертатися до представників міської влади, адже, розчаровані, переконані - ніяких дій не буде. 

- Дуже поганий стан і дуже давно, і з коляскою гуляємо, то дуже погано гулять. 

- Ямки, с детьми так вообще неудобно ходить постоянно то кто-то упадет, то ножку подвернет, по этому конечно никто ничего не делает к сожалению. И я уже наблюдаю не только здесь и там он. Какой смысл к кому то обращаться, люди и сами все видят. 

- Буває йдеш ногою спіткнувся впав і так далі, дуже погано, але, що зробимо. 

- Отакі вибоїни, дивіться, це ж  що твориться, це ж не тільки тут. Це з сполошний город в ось таких руїнах. 

Чи відремонтують даний тротуар дізнатися ні у представника команди Олександра Удовіченка, профільного заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, ні у секретаря міської ради Олександра Шамоти нам наразі не вдалося.