У Полтаві почали надавати обіцяну грошову допомогу від Уряду підприємцям

Уряд почав надавати допомогу працівникам по частковому безробіттю на період карантину. Зокрема, це стосується суб’єктів малого та середнього підприємництва. На рівні держави оперативно прийняли потрібне рішення та виділили кошти, - зазначає директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва.

Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості:

- На сьогодні у Полтавській області цією послугою вже скористувалися 5 200 підприємців. По них уже рішення прийнято по трьом з половиною тисячам, замовлено кошти. І сьогодні бухгалтерія Полтавського обласного центру зайнятості буде працювати довго, і 12 млн. коштів сьогодні підуть уже на конкретні рахунки.

Катерина Клавдієва говорить, - люди щодо цього питання зовсім необізнані. Тому було прийняте рішення організувати консультаційні пункти безпосередньо в обласному центрі зайнятості, на базарах та в торгових центрах.

Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості:

- Нами в Полтаві, а також на районах здійснено виходи в місця виходу підприємницької діяльності». 01:36 01:55 «Проводимо інформаційну кампанію, створивши робочі місця і надаючи конкретну допомогу в оформленні документів по частковому безробіттю.

Для того, щоб оформити документи достатньо 15 хвилин. Важливим плюсом по економії вашого часу є й те, що усі заповнені документи працівники обласного центру зайнятості до Полтавської міськрайонної філії відвозять самі . Усі переваги цієї програми вже відчув на собі підприємець Олександр.

Олександр Олексієнко, підприємець:

- Це все бистро зробили. Хвилин за 15 це все оформили.

Для максимальної ефективності роботи Полтавський обласний центр зайнятості продовжуватиме свою роботу до того часу, поки послугою не скористаються усі бажаючі підприємці.

Рибчановська Тетяна, заступник директора-начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню:

- Стосовно інформування, більш глибокого інформування підприємців, які працюють на ринках більших/менших фахівці з учорашнього дня почали ходити по торговим точкам, ходити по магазинам і роздавати такі пакети документів, які необхідні для того, щоб отримати цю допомогу.

Завдяки активній діяльності Полтавського обласного центру кількість підприємців, які оформлюють допомогу щодня збільшується. Зв’язатися з обласним центром зайнятості можна через їх сайт, на якому вказана контактна інформація, або через державний портал «Дія».