МОЗ порадило місцевій владі слідкувати за дотриманням карантину, а не готуватись до виборів

МОЗ порадило місцевій владі слідкувати за дотриманням карантину, а не готуватись до виборів

Україні зростає кількість госпіталізацій хворих на коронавірусну хворобу COVID-19. Щоб зупинити негативну тенденцію, місцевій владі потрібно посилити контроль за дотриманням карантину. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу 30 червня. 

«...Я хочу нагадати, що госпіталізація відбувається виключно для людей, який перебувають у середньому чи тяжкому перебігу хвороби.  Я розумію, що зараз дуже непопулярно запроваджувати додаткові карантинні обмеження і контролювати дотримання рекомендацій МОЗ, бо всі вже почали жити в умовах передвиборчої кампанії. Але зараз я звертаюся до місцевої влади: подумайте про здоров’я ваших виборців, які прийдуть голосувати у жовтні. Всі спроби загравати із виборцями через відсутність контролю уже призводять і будуть призводити до погіршення ситуації, і ставлять під загрозу їхні життя і здоров'я», - наголосив Максим Степанов. 

Очільник МОЗ підкреслив, що він розуміє прагнення українців відпочивати на свята, але вкотре закликав дотримуватися рекомендацій Міністерства навіть на свята.