У будинку по вулиці Полюсна, 8 комунальники нарешті почали перші ремонтні роботи

У будинку по вулиці Полюсна, 8 комунальники нарешті почали перші ремонтні роботи. Днями тут у підвалі потравили шкідників та продовжили робити підмостку будинку, яку розпочали ще минулого року, але з незрозумілих причин так і не завершили. Мешканці будинку переконані, що такої оперативності не було б без втручання Сергія Золіна з команди Андрія Матковського.

Григорій, мешканець будинку за адресою Полюсна, 8:

- За допомогою Сергія Золіна ми зверталися до міської влади через телебачення, мешканці нашого будинку Полюсна, 8. Зразу відчули і помітили результат на лице. Це з’явилася бригада, яка в тому році не закінчила планове ремонтування підмостки вокруг нашого дома. Зараз ми бачимо, нам дуже приємно, що є люди, які цим, так скажи, болієм, так як ми, і готові нам допомогти.

Сам Сергій Золін теж радий такому швидкому реагуванню влади. І сподівається, що спільними зусиллями разом з людьми вдасться зробити ще багато. 

Сергій Золін, представник команди Андрія Матковського:

- Сам звертався до міської влади, писав звернення до Управління ЖКГ, в ЖЕК і щодо ремонту даху на будинку, і недоробленої отмостки по будинку. Тобто була така проблема. Ну відкликів ніяких не було. І вже тоді ми звернулися до телебачення. І за допомогою телебачення, буквально через пару днів після виходу відеосюжету, роботи по ремонту підмостки продовжилися.

Люди сподіваються, що цього року їм таки почнуть ремонтувати дах та під’їзд. Оскільки більшість мешканців будинку це пенсіонери, то для них ремонтні роботи особливо важливі, адже коштів та здоров’я для самостійного ремонту у них немає.