28 червня Україна відсвяткувала 24 річницю від дня проголошення Конституції

28 червня Україна відсвяткувала 24 річницю від дня проголошення Конституції. З нагоди свята представники влади , громадскості , пересічні полтавці поклали квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку, загиблим українським козакам та Івану Мазепі.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- У 1996 році дійсно визначили на законодавчому рівні рух країни. В статті першій записали, яка має бути країна: демократичною, правовою, незалежною. І наше завдання цьому слідувати.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради:

- Мені дуже хотілося б, щоб цей день, для мене і для всіх українців, був більш урочистим. Ми недооцінюємо Конституцію і іноді навіть зневажаємо. Хтось нехтує на роботі, хтось в житті. І таке ставлення, знаєте. Ми не пропитані духом Конституції, на жаль. Тому я всім бажаю, щоб конституція була самим головним документом для кожного українця.

Підтримували святковий настрій містянам духовий оркестр. Людей попри карантин зібралися чимало, дехто приїхав навіть з інших районів. Людмила Пономаренко добиралася з Кобеляцького району. 

Людмила Пономаренко, громадська активістка:

- В Україні Конституція прийнята на основі тієї Конституції, яка була ще написана і прийнята Пилипом Орликом понад 300 років тому. І я хочу привітати з цим святом від свого імені, від імені членів нашої молодіжної організації імені Пилипа Орлика всіх із Днем Конституції.

Більшість полтавців переконанні, що допоки ми не почнемо виконувати та шанувати головний Закон нашої країни, то на зміни на краще чекати не варто. Нагадаємо, що Конституцію ухвалили у 1996 році. І це єдине державне свято, що закріплене в самому документі.

Приєднуйтесь до нас у Телеграм: https://t.me/irt_poltava