Тендер на реставрацію початкової школи №43 виграла фірма з найдорожчою пропозицією

Полтавські керманичі провели тендер на реставрацію «Початкової школи № 43 Полтавської міської ради», що по вулиці Стрітенській, 20, це стало відомо з сайту ProZorro. Та переможцем, шо вже стало поганою традицією у Полтаві, отримало підприємство, яке запропонувало найбільшу ціну, майже 16 мільйонів гривень, а дешевшу пропозицію 12, 7 мільйонів гривень замовник відхилив. Таким чином бюджет міста постраждав на 3 мільйони гривень, - впевнений депутат міської ради Віталій Павлій.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

- У Полтаві продовжують системно вимивати міський бюджет не лише через комунальні підприємства, але й структурні підрозділи міської ради. Управління капітального будівництва оголошує тендер на ремонт 43 школи, найнижча пропозиція 12, 7 мільйонів гривень, але її зрозумілих причин відхиляють, натомість перемагає найвища пропозиція майже 16 мільйонів гривень. Понад 3 мільйони наших з вами бюджетних гривень осідає в кишенях. Команда Удовіченка, Шамоти та Батьківщини продовжує діяти.

Пересічні полтавці теж вважають, що проведення таких торгів та їх результати, це просте відмивання грошей. 

- Це забагато, це забагато. По-перше обсяги будівництва я думаю не такі вже великі. І раз от поміняні даже вікна і стеклопакети. Я не думаю, що 16 це нормальна ціна. Це явно там є відкат. Ну так где они делись эти три миллиона гривен, в карманы положили.

Нагадаємо, що це вже не перший випадок проведення тендерів у місті Полтаві, які завершуються перемогою учасника з найдорожчою пропозицією.