Полтавці, які мешкають у будинку на Небесної Сотні, 6 скаржаться на відсутність асфальту у дворі

Полтавці, що по вулиці Небесної Сотні, 6 скаржаться на відсутність асфальту біля їхніх будинків. Люди говорять, - вибоїни та ями такі, що швидка не може нормально дістатися до будинку, а ходити там взагалі неможливо, а це центр міста. Мешканці неодноразово зверталися до тодішнього керівника міста Олександра Мамая, тепер до нинішніх керманичів міста та стан дороги не змінився. 

- Три рази писали Мамаю, вседь дом підписав і Шамоті написали Прийшли з отаким проектом, розкрили бумагу, ходили міряли тут сказали будуть робить і вдруг тобі перекинули кудись те шо нам треба було, Мамай одійшов, Шамота не схотів.

- Вызываю скорую помощь, скорая в двор заехать не может через вот эти ямы и так далее. От там стает скорая помощь и врачи бедные со своими чемоданами к нам на вызов. Это называется помочь человеку который умирает. Дороги конечно ужасные, никому ничего не надо.

Та відсутність дороги, це не єдина проблема яка турбує мешканців вулиці. Хвилює ще й відсутність безпечного дитячого майданчика.

Здесь очень много деток живет, молодых семей, площадок нет. Дети играются на том, что есть. Это наши бабушки песочницы эти делали. Теперь дети играются тут, а что делать.

- Нету детям где играться. Мы уже до кого только не обращались до Шамоты, до Мамая, до Синельникова ко всем, все обещают завтраками. На следующий год сделаем площадку. Нету площадки. На следующий год сделаем площадку, нету денег.

Отримати відповідь, чи чекати цьогоріч людям на ремонт дороги біля будинку та заміну дитячого майданчика по вулиці Небесної Сотні, 6 ні у представника команди Олександра Удовіченка, профільного заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, ні у секретаря міської ради Олександра Шамоти нам наразі не вдалося.