Які питання планують розглянути на позачерговій сесії міськради

Позачергова тридцять п'ята сесія Полтавської міської ради сьомого скликання має відбутися 10 липня, - цю дату узгодили на засідання погоджувальної ради представників депутатських фракцій. Орієнтовно питань - 37. Серед них зміни до показників міського бюджету на 2020 рік, земельні питання, внесення змін до Програм, питання про розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності. Деякі депутати розкритикували неналежну підготовку до сесії, адже сесія вже на наступному тижні, а чи встигнуть належно депутати розглянути та попередньо ознайомитись з питаннями порядку денного, як це вимагає чинне законодавство невідомо. 

Також на засіданні погоджувальної ради затвердили формат проведення сесії. Проходитиме вона в офлайн режимі, доповідаючі та громадськість зможуть заходити до зали по черзі. 

Розпорядження міського голови про скликання позачергової тридцять п’ятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання станом на 1 липня 16 годину на офіційному сайті Полтавської міської ради та виконавчого комітету ще не оприлюднено.