На Степана Халтуріна, 13 поклали нові асфальтні доріжки та замінили вікна у будинку

Нові асфальтні доріжки та якісну заміну вікон зробили у Полтаві, по вулиці Степана Халтуріна, 13. Ремонті роботи провели за ініціативи представника команди Андрія Матковського, депутата Київської районної у місті Полтаві ради Володимира Запари. Мешканці будинку говорять, - тепер вони можуть нормально пересуватися по подвір’ї, а вікна зберігають тепло взимку.

Олена Комеліна, мешканка будинку по вулиці С.Халтуріна, 13:

- Я хочу сказати дякую, за те що у нас прибудинкову територію зробили краще, набагато краще. Вікна замінили в тому році. Дякуємо за це нашому депутату, що він приклав максимум зусиль, щоб наприклад ці вже роботи були зроблені.

Олександра Ананко, мешканка будинку по вулиці С.Халтуріна, 13:

- Поміняли ж у нас двері, вікна в під’їздах. Ми за це дуже вдячні. Особливо за асфальт, бо тут такі камушки були, машини шурують, немає спокою у дворі.

Сам особисто був присутній при заміні вікон та асфальту, роботи виконали якісно та швидко, - говорить Володимир Запара. Приємно, що мешканці задоволені виконаною роботою.

Володимир Запара, депутат Київської у місті Полтаві районної ради:

- Приємно, що відгуки дуже позитивні у людей. В першу чергу за те, що ми поміняли їм вікна в під’їздах, на пластикові. Безпосередньо я приймав участь, коли вивозили старі рами. А також хочу зазначити, що в нас на виході вже новий асфальт.

За чотири роки у Полтаві, за відповідною програмою, було відремонтовано сотні комунальних будинків, - говорить депутат міської ради Андрій Матковський.

Андрій Матковський, депутат міської ради:

- За чотири роки, за ініціативи депутатів нашої команди у Полтаві відремонтовано, більше сотні будинків. Це і дахи, і підвали, мережі, це підїзди, заміна вікон і так далі. На прикладі цього будинку можу сказати, що відповідно до цієї програми на яку виділялися кошти ЖКГ, відремонтовані у під’їздах всі вікна.

Зараз же програма зупинена. Мешканці скаржаться, - замість того аби зробити ремонти у під"їздах, їм міські керівники пропонують сворювати ОСББ. За таке, переконані люди, треба їх гнати в шию. Позиція команди Андрія Матковського - спочатку відремотувати будинки і тільки потім давати людям можливість сворювати ОСББ.

Андрій Матковський, депутат міської ради:

- Наша принципова позиція і ми сьогодні радилися з людьми, і люди підтримали цю позицію, треба за рахунок міського бюджету, який сьогодні 3 мільярда грошей. Знаходити кошти фінансувати ЖКГ на проведення ремонтів комунальних будинків. І тоді крок за кроком, ми зможемо відремонтувати не сотні будинків, а тисячу будинків, як їх у нас у Полтаві є і тільки після цього пропонувати людям створювати ОСББ.