Тендер на закупівлю самоскиду для КАТП-1628 виграла фірма з найдорожчою пропозицією

Керманичі Полтавської міської ради продовжують розкрадати бюджет, - переконаний депутат міської ради Віталій Павлій. Вкотре міські чиновники оголосили тендер, в якому виграло підприємство з найвищою пропозицією. Цього разу мова йде про закупівлю великовантажних мототранспортних засобів - це самоскид МАЗ-5550 С3 обладнаний відвалом для Полтавського комунального автотранспортного підприємства.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

- У Полтаві продовжують системно вимивати міський бюджет через комунальні підприємства. КТП 1628 оголошує тендер на закупівлю вантажівки. Найнижча пропозиція - 1,8 млн. грн., але її з зрозумілих причин відхиляють. Натомість переможцем стає найвища пропозиція - майже 2, 5 млн. грн. 600 тисяч на одній вантажівці лягає в кишеню. Команда Удовіченка, Шамоти та Батьківщини продовжує діяти. 

За інформацією з сайту «Prozorro» відомо, що у конкурсі перемогло ТОВ ТД Будшляхмаш з пропозицією у 2 430 000,00 грн. Нагадаємо, що це вже не перший випадок проведення тендерів у місті, які завершуються перемогою учасника з найдорожчою ціновою політикою.