У Полтавській області підтримали акцію «Вбережіть батьків від COVID-19»

Ситуація із COVID-19 в Україні вкрай напружена та небезпечна. Адже за останні два тижні кількість хворих з кожним днем зростає. За статистикою більшість інфікованих - це люди похилого віку. Враховуючи це, у Полтавській області підтримали акцію «Вбережіть батьків від COVID-19». Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України надав практичні рекомендації.

Владислав Тертишний, лікар-епідеміолог:

- Потрібно людям похилого віку уникати місць великого скупчення людей, громадських місць. До цих місць відносяться також лікувальні заходи. Якщо не існує великою необхідності відвідування лікувальних закладів краще унеможливити це.

Детально розкажіть своїм рідним про небезпеку коронавірусу та необхідність негайного звернення до лікаря у разі підвищеннятемператури, появи кашлю, нежитю чи проблем із диханням. Придбайте для них продукти, предмети першої необхідності, ліки та антисептики, - говорить Владислав Тертишний. 

Владислав Тертишний, лікар-епідеміолог:

- Якщо ви самотня людина, то зверніться до соціальної служби. Але в будь-якому разі допоможіть своїм батькам на період карантину менше знаходитися на вулиці і громадських місцях.

Наостанок лікар додає, - спілкуючись із рідними, дотримуйтеся дистанції та правил гігієни, бережіть себе та своїх близьких.