Вже за місяць має завершитися термомодернізація будівлі Обласного клінічного онкологічного диспансеру

Це облаштування відмостки будівлі Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру. Цими роботами практично завершується термомодернізація закладу. Об'єкт увійшов до Національної програми «Велике будівництво».

Орест Вовк, головний лікар Полтавського обласного онкодиспансеру:

- Роботи розпочалися в листопаді 2018 р. По обсягу запланованих робіт це було утеплення фасадної частини, покрівлі, приямочна частина до фундаменту фактично. Якщо по площі сказати , то стінова частина 6120 м.кв. І по покрівлі 3150 метрів квадратних.

Холодні палати та операційні, грибок на стінах у кутових приміщеннях і дах , що протікає. У таких умовах тривалий час лікарі змушені були працювати - рятувати людей від недуги номер один у світі - раку.

Орест Вовк, головний лікар Полтавського обласного онкодиспансеру:

- Хоч ми і говорим, що зменшуєм ліжко день. Но єсть люди , які змушені тут перебувати 2-3 тижні. І от 2-3 тижні під трьома одіялами. По крайній мірі комфортність це однозначно добавляє.

Результати термомодернізації будівлі дали про себе знати ще до завершення робіт, - розповідає головний лікар закладу. Це показала вже цьогорічна зима. 

Орест Вовк, головний лікар Полтавського обласного онкодиспансеру:

- На 30 % по теплу у нас вже була економія. Це порядка 300 тис. грн. Але це було без урахування покрівлі. Покрівля на себе возьме десь відсотків 20 тепла. Тобто можна говорити , що мета і ціль даного проекту - це зменшення на 50%.

Ремонтні роботи не припиняли навіть під час карантину. Застособують лише провідні технології, високоякісні матеріали.

Олександр Сороковий, виконроб об'єкта:

- Металевий каркас, мінеральна вата 100мм, і вєтробар'єр, тобто ткий сандвіч іде на фасаді. Зараз фасад зроблений на 99% і відповідно хлопці займаються тут такими опоряджувальними роботами з утеплення цоколя - нижньої його частини.

Вартість об'єкта національного проекту «Велике будівництво» «Термомодернізація обласного онкологічного диспансера» понад 13 млн. грн. 

Орест Вовк, головний лікар Полтавського обласного онкодиспансеру:

- Хотілося, щоб даний початок у подальшому продовжувався і , щоб в середині все мало такий же взірцевий вигляд вигляд. 

Завершити об'єкт на 100% обіцяють вже 1 серпня цього року.