Вже тиждень будинки по вулицях Чорновола, 2 та Соборності, 40-Д без газу

Вже як тиждень будинки по вулицях Чорновола, 2 та Соборності, 40-Д без газу. А все через те, що в одній із квартир будинку по вулиці Чорновола, 2 стався витік. Мешканці говорять, що замість того, щоб допомогти усунути проблему «Полтавагаз» відключив блакитне паливо відразу у двох будинках.

Надія, мешканка квартири у якій трапився витік газу:

- Обнаруживши газ, ми визвали газовиків. Вони з’явилися, приїхали провірили дійсно газ пропускає відключили весь дом і сказали написати в газову службу заяву. Ми написали заяву, сказали, що прийдуть в п’ятницю. Ну так у п’ятницю ніхто не з’явився по сьогоднішній день немає.

Люди обурені такою ситуацією і не розуміють мотивів «Полтавагазу». До того ж нарікають на не ввічливе ставлення працівників цієї структури.

Світлана, мешканка будинку по вулиці Чорновола, 2:

- І замість того, щоб відключити квартиру, вони відключили ці два будинки. Тиждень живемо без газу і без гарячої води. Зверталися у міськраду нам відповідають без кінця: всі питання задавайте «Полтавагазу». до мере ми не можемо дістатися в зв’язку з карантином. У «Полтавагазі» телефон не беруть. А якщо беркть телефон, то тільки нам відповідають, що вам треба з нами заключити договора, і тільки тоді буде ввімкнутий газ.

У прес-службі «Полтавагазу» нам повідомили, - виклик до аварійної служби був від одного із мешканців будинку. Після приїзду служби на внутрішньоприбудинковому газопроводі знайшли витік газу.

Ольга артеменко, прес-секретар "Полтавагаз":

- Згідно правил безпеки систем газопостачання припинили розподіл природнього газу. Встановивши інвентарну заглушку. Газопровід потребує ремонту, а саме газозварювальних робіт. Мешканець квартири має усунути пошкодження, задіявши організацію котра має право на проведення таких робіт. Після письмового звернення та перевірки нашими фахівцями за присутності повнолітніх мешканців кожної із квартир подачу блакитного палива відновлять.

Полтавці звернулися за допомогою до лідера партії простих людей Сергія Капліна.

Сергій Каплін, лідер «Партії простих людей»:

- «Полтавагаз» продовжує займатися елементарним, газовим, соціальним фашизмом у Полтаві. Вони відключають газопостачання, і від так ніякі побутові питання, ні питання пов’язані з приготуванням їжі люди ці вирішити не можуть. І роблять це масштабно, зухвало і цинічно. Приходять і через невеличкий витік газу відключають цілий будинок. І відразу їхні поліцаї приносять у кожну квартиру листочок на якому написано: ви маєте заключити договір, влізти в чергову кабалу, ви повинні засунути свою голову в чергове ярмо.

Сергій Каплін надає юридичну консультацію усім, хто до нього звертається, а також готовий боротися у таких ситуаціях разом з людьми. Лідер «Партії простих людей» говорить, що його дивує відношення Полтавської міської ради щодо цього питання. Якби у Полтаві був адекватний міський голова, від простих людей, то він би розв’язав цю проблему якнайшвидше. А так люди залишаються сам на сам з монстром-монополістом, - зазначає Сергій Каплін.