На Полтавщині відкрили десяту поліцейську станцію

На 220-му кілометрі дороги державного значення (Н08) «Київ - Дніпропетровськ - Запоріжжя», на перехресті вулиць Київської та Гвардійської у селищі Градизьк запрацювала поліцейська станція. На Полтавщині з 2018 року працюють 9 поліцейських станцій.

Іван Вигівський, начальник поліції Полтавщини:

-  На сьогоднішній день в Полтавській області це відкрита вже 10-та поліцейська станція. Це проект «Поліцейський офіцер громади» він на 20220 рік один з найважливіших. Для підняття довіри поліції.

Завдання поліцейських станцій - забезпечити комфортну і ефективну роботу правоохоронців - дільничних та наряду групи реагування патрульної поліції, на території обслуговування. Вони мають добре знати місцевість, перебувати у постійному контакті з населенням. Відтак оперативно вирішувати питання, що турбують людей, розглядати звернення громадян тощо. Від ідеї до втілення поліцейської станції в селищі Градизьк у життя пройшло 3 роки. Над її створенням задумалися ще у 2017-му році - розповідає голова Градизької селищної ради.

Мирослав Носа, голова Градизької селищної ради:

- Обговорили в першу чергу необхідність, тому що велика зона обслуговування. І відновлення історичної справедливості - тут раніше був відділок. За минулий рік ми реалізували проект по закупівлі приміщення.

Місце розташування поліцейської станції обрали насамперед через те, що тут проходить щільний «потік» транспорту, зокрема великовагового, що створює додаткове навантаження на вулично-шляхову мережу. А також через високу аварійність та значну кількість повідомлень про злочини , що надходить до поліції від жителів Градизька та прилеглих сіл». «Периметр» повноважень правоохоронців охоплює одну селищну та сім сільських рад Глобинського району. Територія обслуговування включає 25 населених пунктів, в яких проживають понад 25 тисяч людей.