За останній тиждень на Полтавщині зареєстровано 10 нових випадків коронавірусу

За останній тиждень на Полтавщині 10 нових випадків коронавірусу, за останній місяць 50. Про це на брифінгу повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов. 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- За минулу добу на Полтавщині було зафіксовано два нові випадки захворювання. Із понеділка всього було зафіксовано 10 випадків, за місяць було зафіксовано 50. Всього з початку карантину медиками було зафіксовано 322 випадки захворювання. Наразі підтверджений діагноз у тридцяти п’яти людей.

Один із інфікованих перебуває на апараті ШВЛ. Більшість хворих зараз на самоізоляції, інші лікуються амбулаторно.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Двоє хворих знаходяться в реанімації у досить тяжкому стані. Одна людина, це чоловік 80-ти років він підключений до ШВЛ. В інших 33-ох пацієнтах стан нормальний.

Олег Синєгубов зауважив, - незважаючи на пандемію програма «Велике будівництво» в області триває і навіть нарощує темпи. Кардіодиспансер готовий на 90 %. Його планують здати в експлуатацію вже у серпні.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Він готовий на 90 %. Нещодавно ми отримали центральне підключення електроживлення струму, що дозволяє нам вже розпочати фінальні роботи, щодо налаштування дуже якісного медичного обладнання.

Олег Синєгубов додає, - продовжується будівництво підземного паркінгу для карет швидкої допомоги, ЦНАПу, сільських амбулаторій, приймального відділення лікарні ім. Скліфософського та дороги. 

Наостанок очільник області додав, - зараз Полтавщина відповідає усім нормам адаптивного карантину, проте до запровадження жорсткіших умов готова.