Нові автомобілі отримала поліція Полтавщини

Нові автомобілі отримала поліція Полтавщини. Це Шість автівок «Renault Duster» придбані за кошти обласного бюджету в рамках обласної Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 - 2020 роки.

Їх отримають територіальні управління Національної поліції у Гадячі, Карлівці, Кобеляках, Лохвиці, Кременчуці та Пирятині. 2 автівки «Mitsubishi Outlander», придбані за кошти державного бюджету, будуть передані черговій частині обласного управління поліції та батальйону поліції особливого призначення. З нагоди Дня Національної поліції, який відзначають 4 липня, полтавським правоохоронцям урочисто передали автомобілі біля Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради:

- В області діє «Програма підтримки правоохоронних органів», і одне з положень цієї програми - це допомога Національної поліції. Ми щороку витрачаємо певну суму коштів у з спів фінансуванням із Держбюджетом виділяємо кошти для того, щоб допомагати правоохоронцям у придбанні такої техніки, яка зараз стоїть. Минулого року це було близько десяти автівок, у цьому році за допомогою обласного бюджету - 7 автівок.

«Програма підтримки правоохоронних органів» комплексна, тому допомагають не тільки поліції, а СБУ та прокуратурі, - зазначив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Олександр Біленький,голова Полтавської обласної ради:

- Так, щороку ми допомагаємо правоохоронцям поліпшувати, модернізувати свою матеріально-технічну базу. Це комплексна програма, куди виділяються кошти на підтримку правоохоронних органів. Але вісім мільйонів ми якраз спрямували на Національну поліцію на різні заходи. 

Очільник поліції Полтавщини Іван Вигівський розповів, - допомога від обласної ради дуже доречна, адже, є райони, яким потрібні були авто. 

Іван Вигівський, очільник поліції Полтавщини:

- Ми визначилися, що саме такі автомобілі потрібні у сільській місцевості для забезпечення чергових частин. Райони визначалися по напруженості, а також по забезпеченості. Для того, щоб співробітники могли нормально пересуватися, нести службу, вони забезпечені всім нормально. Є порозуміння як з обласною радою, так і на рівні Національної поліції, до кінця року автомобілі ще будуть виділятися.

З нагоди Дня Національної поліції голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький привітав усіх причетних до цього свята. 

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради:

- Дозвольте Вас щиро привітати з прийдешніми святами , з прийдешнім святом Вашим професійним. В першу чергу, хочу побажати Вам і Вашим родинам здоров’я щоб Ви поверталися живі та неушкоджені з бойових чергувань. Щоб безпека на вулицях нашої рідної Полтавщини була для Вас одним із пріоритетів Вашої роботи, а для цього ми забезпечуємо Вас технічним транспортом.

У рамках заходу, до Дня Національної поліції, правоохоронці області отримали грамоти.