Полтавці вже кілька років чекають, доки відремонтують їхній будинок на Європейській, 243

Будинок, що по вулиці Європейській, 243 у Полтаві - в аварійному стані, - скаржаться мешканці. Підвал затоплює, протікає дах, між квартирами пішла тріщина, а біля будинку утворюються провалля. 

Валентина, мешканка будинку за адресою Європейська, 243:

- Вот эта сторона дома, она стала наклоняться. Вот пасматрите даже по крыльцу видно. Упало крыльцо. На ту сторону щель уже между домами отходит. Мы уже просто боимся, что мы когда-то рухнем». Когда мы написали в управление нам написали ответ: о том, что мы сами должны своими силами выполнять эти работы. Так обьясните пожалуйста за что мы такие деньги платим. 

Люди вже роками звертаються до міської влади. Спочатку в обличчі Олександра Мамая, тепер - до нинішніх керманичів. Але справа не рухається з мертвої точки, - зазначають мешканці будинку. В управлінні житлово-комунального господарства людям повідомили, що усі ремонтні роботи вони мають проводити самотужки. 

Лариса, мешканка будинку за адресою Європейська, 243:

- Мы всё за свій рахунок всю жизнь делаем. Я не знаю. Нам и краски в подьезде никто не выделяет. Мы скинулись - покрасили, на площадку какие-то кошты. В подьезде что-то сделали. И никто никакого содействия нам не помогает.

Нагадаємо, що представники коаліції Удовіченка, Шамоти та Батьківщини у міській раді не передбачили кошти на ремонт комунальних будинків. Вони вважають, що треба створювати ОСББ, а це означає, що мешканці мають все робити за власний кошт. Жителі будинків запитують - за що вони сплачують гроші у ЖЕК, якщо жодних ремонтних робіт вже протягом багатьох років так ніхто і не проводив.