У Полтаві по вулиці Мазепи жінка натрапила на змію

Змії продовжують атакувати полтавців. Нещодавно посеред житлових будинків по вулиці Мазепи, 25 літня жінка натрапила на змію. 

Зінаїда Доченко, полтавка, яка знайшла змію:

- Вискакую, дивлюся, дійсно, вона між 2 і 3 під’їздом находиться. Я шо робить. Я, канєшно, іспугалася, но стала тут, шоб отганяти, щоб люди обходили, шоб не вкусили, шоб дєтки не підходили близько.

Жінка говорить, що лише разом з сусідом вдалося знешкодити змію. 

Зінаїда Доченко, полтавка, яка знайшла змію:

- Ну вона як начала крутитися, як начала повзать туди-сюди. Я ж тоже не можу відійти, каждий підбігає. Кажу тікайте, бо вона може і стрибнути і все.

Також Зінаїда Доченко зазначає, що зверталася в МЧС, міську раду та поліцію. В усіх установах її виклик прийняли, але зворотної реакції так і немає, - розповідає жінка.

Лідер «Партії простих людей» Сергій Каплін говорить, що засилля змій у Полтаві - проблема, яку міська влада має вирішувати негайно. Він не розуміє, чого чекають міські керманичі. Чи вони хочуть першого летального випадку, - зазначає Сергій Каплін.

Сергій Каплін, лідер «Партії простих людей»:

- Ми вимагаємо від ОДА, від обласної ради, а головне від міської ради і керівництва міського негайно зібрати робочу групу, створити програму і боротися з цією проблемою. І почати наводити порядок безпосередньо у місті. За моєю спиною просто чагарники. Це не припустимо у 21 сторіччі, у місті, яке має найкращий бюджет в Україні, допускати отаке безвладдя, отаку безгосподарність, отакий бардак. Звичайно тут заведуться змії. І не тільки змії.

Сергій Каплін говорить, що те, в якому стані зараз знаходиться місто - це ознака непрофесіоналізму та відсутності турботи до людей з боку міських керманичів.

Сергій Каплін, лідер «Партії простих людей»:

- Ми довго думали, чого ж ви не хочете боротися проти змій. Потім згадали, що це ваші родичі. Стільки, скільки ви випили крові із Полтави. Ви Мамай, Удав, Удовіченко, Шамота й інші не випав ні один політик, не один керівник міста. Вам, мабуть, треба йти чи повзти вже з міської ради і дати можливість нормальним людям прийти, керувати містом і зробити його кращим, ніж Харків, Львів, Київ й інші великі міста нашої держави.

Лідер «Партії простих людей» переконаний, що Полтава і полтавці заслуговують на кращу владу і порядок в місті.