Біля будинку на Івана Мазепи 47/11 поклали нову дорогу

Депутати команди Андрія Матковського не втрачають зв'язок із виборцями і працюють задля того, щоб полтавські двори та вулиці стали охайнішими. На регулярних зустріічах з мешканцями міста визначаються пріоритети роботи усієї команди.

Андрій Матковський, депутат міської ради:

- Наші ініціативи виділяли кошти і виділяються ремонтувалися полтавські будинки, десь більше ста будинків було відремонтовано і ми дуже раді, що дійшла черга і ми наводимо порядок біля наших будинків, біля наших вулицях, дорогах тротуарах, щоб людям було зручно ходити. Можна було зробити набагато більше і, на жаль, сьогодні можу підкреслити на прикладі минулого року, що велика частина грошей, десятки мільйонів гривень залишились не виконані нашим ЖКГ. Вони там знаходились на початку року на депозиті, а це значить, не зроблений тротуар, не пофарбована мережа чи труба, не замінене вікно, не відремонтований дах. 

Як приклад успішної роботи, - за ініціативи представника команди Андрія Матковського, депутата Шевченківської районної у місті Полтава ради Ольги Медвінської біля будинку, що за адресою Івана Мазепи 47/11 у Полтаві зробили нову асфальтовану дорогу. Місцеві мешканці говорять: раніше була жахлива дорога, нині ж - комфортне пересування для всіх.

Надія Дмитрівна, мешканка будинку за адресою Юрія Кондратюка:

- Були ями суцільні, приходилось, як йти в базар, обходити їх. 

Надія Андріївна, мешканка будинку за адресою Івана Мазепи, 47/11:

- Падали, падали люди. При мені, підтримувала їх, було таке, як переходили дорогу. Набагато краще стало ходити, спокійніше звичайно ж. 

Наталія Миколаївна, місцева мешканка:

- Ця дорога вела від мого дому до базару і тому сюди я ходила дуже часто, майже кожен день, ями звичайно були дуже жахливі і потрібно їх було обходити, особливо у зимовий період і осінній, коли брудно, а зараз звичайно гарно зробили, все добре, задоволені ми. 

Дорога була непрохідна, - зазначає депутат Шевченківської районної у місті Полтава ради, представник команди Андрія Матковського Ольга Медвінська. Говорить, - приємно, що люди задоволені результатом ремонту дороги. 

Ольга Медвінська, депутат Шевченківської районної у місті Полтава ради:

- Ця дорога була, дійсно, як катакомби. Просила я не один рік, Слава Богу, на третій була зроблена ця дорога. Люди кажуть, - може це по плану може була зроблена, деякі розуміють, що план у нашому місті тільки там , де хтось щось робить. Тому дорога є, Слава Богу. 

Депутат міської ради Андрій Матковський говорить, - у перспективі створити таку міську програму , яка реально допомогатиме як комунальним так і кооперативним будинкам, ОСББ. 

Андрій Матковський, депутат міської рад:

- Міська програма підтримки наших будинків має створюватися таким чином, що частину грошей, велику частину тому що тисячі комунальних будинків ми маємо віддавати на ремонт комунальних будинків, але треба приймати програму, щоб ми допомагали кооперативам і нашим ОСББ. Допомагали не так як чиновник и міськвиконкому цього року пропонували зібрати з людей ці кошти, покласти їх на рахунок ЖКГ, а потім проводить конкурси, тендери і все інше. Якщо ми хочемо допомогти, щоб був якісний , дешевий ремонт треба кошти віддавати безпосередньо ОСББ чи кооперативу. 

Андрій Матковський зазначає, - таким чином люди проконтролюють куди йдуть кошти, адже, несправедливо, коли містяни 20-30 років сплачували кошти у ЖЕК і до нині не бачили жодного ремонту.