На вулиці Баленка, 7 привели до ладу дитячий майданчик

Раніше у Полтаві на вулиці Баленка, 7 стояли старі гойдалки та каруселі, кататися на них було небезпечно, - говорять мешканці будинків. Тепер же ситуація змінилась, гойдалки пофарбовані, завезений пісок, скошена трава та безпечна гірка. Таке перевтілення відбулося за ініціативи представника команди Андрія Матковського, депутата Київської районної в місті Полтаві ради Олексія Грінченка.

Леся, мешканка будинку на вулиці Баленка, 7:

- Хотіла би висловити вдячність Грінченку Олексію Вікторовичу за те, що він допомагає нам обладнати нам наш дитячий майданчик. В прошлому році ми його пофарбували, в цьому році ми зробили місток новий і ступеньки.

Інна, полтавка:

- Покращення дуже пішло. Змінилася, вона була жахлива ця площадка. Доробили площадку, тут дуже підрихтували гарно. Тепер діти можуть добре тут гратися, нам дуже тут подобається.

Перш за все намагаються зробити майданчик безпечним та комфортним для дітей, - говорить Олексій Грінченко.

Олексій Грінченко, депутат Київської районної в місті Полтаві:

- Мы регулярно, каждый год в начале лета делаем ремонт площадки. В этом году сделали капитально отремонтировали ступеньки на горке, они были аварийные, полностью заменили этот элемент. Так же покрасили площадку полностью детскую площадку, покосили траву.

У майбутньому представник команди Андрія Матковського, Олексій Грінченко планує облаштувати більш сучасні дитячі майданчики.