У тендерах, які оголошує міська влада, систематично перемагає фірма, з найдорожчою пропозицією

Полтавські чиновники продовжують розкрадати бюджет міста, - переконаний депутат Подільської районної у місті Полтаві ради, Олександр Нос. Мова йде про сумнівні тендери, які оголошують керманичі міста та в яких перемагає підприємство із найдорожчою пропозицією ТОВ «Технобуд-Україна». Так із ремонтом даху будівлі ДЮСШ №4, ремонтом початкової школи №43 та ремонтом відділення анестезіології 1 клінічної лікарні міський бюджет втратив майже 6,5 мільйонів гривень. 

Олександр Нос, депутат Подільської районної у місті Полтаві ради:

- Уявіть собі, тільки на трьох комунальних об’єктах міські чиновники майже 6, 5 мільйонів гривень. У трьох тендерах капітальний ремонт у першій міській лікарні, капітальний ремонт даху ДЮСША № 4, реставрація школи № 43. Переможцем вже стало, які і завжди одне і те саме підприємство з найдорожчою пропозицією. В мене виникає питання до коаліції Удовіченка, Шамоти та Батьківщини, може вже досить.

Випадки, коли пееремагає підприємство із найбільшою пропозицією у Полтаві, вже стали поганою традицією, - говорить Олександр Нос. За ці 6,5 мільйонів гривень можна було б відремонтувати багато об'єктів.