Триває ремонт дороги Київ-Харків-Довжанський в межах Полтави

Ремонт дороги державного значення Київ - Харків - Довжанський у межах Полтави іде повним ходом. Ця ділянка дороги була поганою візитівкою Полтавщини,- говорить Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, - але завдяки Президентській програмі «Велике будівництво», ситуація змінюється на краще.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Нам надали державну субвенцію у розмірі 95 мільйонів, що фактично дозволило розраховувати на завершення цього об’єкту у 100 % розмірі, вже до кінця літа.

Вже поклали шар стабілізованого ґрунту цементом та еотекстиль, - говорить Олексій Басан, директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області. 

Олексій Басан, директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області:

- Сьогодні ми вкладаємо 10 сантиметрів крупнозернистого, модифікованого асфальтобетону. У нас фактично вже покладений в шарах стабілізований ґрунт потім еотекстиль, який не пропускає воду, геоградка та своф. Після свофу у нас вже вкатаний шар асфальтобетону. Після нього буде укладений шар щебенево-мастиковой асфальто бетон.

Об’єкт планується здати в експлуатацію вже наприкінці літа, - говорить Олексій Басан. Тому робота кипить, працюють без перерви та вихідних.