Відтепер у Полтаві можна освіжитися прямо на вулиці

Відтепер у Полтаві можна освіжитися прямо на вулиці. В місті почали монтувати вуличні розпилювачі води. Поки що вони працюють у тестовому режимі. Ініціатива належить «Полтававодоканалу». Наразі арки встановили у трьох місцях - біля пам’ятника Марусі Чурай, на Соборному майдані та поряд з ляльковим театром. Більшості людей така ініціатива «Полтававодоканалу» сподобалася.

- Враження у нас дуже чудові. У минулому році теж був, але він стояв біля ЦУМА. Ну мені дуже подобається, можна зайти освіжитися при такій жарі. Як ви бачите дітям також це цікаво і освіжаюче. Дуже гарна ідея.

- Цікаво пробігтися, так освіжитися після палючого сонця.

Люди вважають, - розпилювачів води варто поставити якомога більше. А дехто з полтавців дотримається думки, що владі міста щодо цього питання варто працювати з комунальниками більш злагоджено.

- Самі по собі такі пристрої дуже потрібні в жару, щоб охолодитися, отримати деяке задоволення. Але вони досить дивно виглядають, стоячи поряд з непрацюючими фонтанами. Є і позитивні враження і негативні, з точки зору роботи, саме комунальних служб, влади і т.д.

Пресслужба «Полтававодоканалу» повідомила - вже цими днями відбудеться урочисте відкриття вуличних розпилювачів води. Працюватимуть вони на постійній основі.