На Полтавщині розпочались жнива

Під час проведення апаратної наради в Полтавській ОДА повідомили, - в області розпочали жнива. До збору урожаю приступили в більшості районів. Також проводиться робота з оновлення парку зернозбиральної техніки. 

Губернатор облдержадміністрації Олег Синєгубов зазначив, що при ОДА є гаряча лінія.

Олег Синєгубов, губернатор ОДА:

- Давайте проінформуємо всіх фермерів та сільгоспвиробників про те, що з усіма питання, які в них виникають щодо переміщення техніки, можливих рейдерських захоплень чи потреб в нашому сприянні можуть звертатися на гарячу лінію. Зі свого боку всю інформацію оперативно оброблятимемо і всіляким чином цьому сприяли.

Також в ОДА наголосили на тому, що 2020 - це рік будівництва і медицини. ЦНАП, кардіоцентр, підземний паркінг для автомобілів екстренної допомоги у Полтаві, приймальне відділення обласної лікарні - ці будівлі здадуть в експлуатацію вже цього року. Також Полтавщина посідає друге місце в Україні за показником накопичення регіонального матеріального резерву. Про це повідомив директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОДА Сергій Венгер.

Сергій Венгер, директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОДА:

- У 2020 році заплановано здійснити накопичення регіонального матеріального резерву на 5,8 мільйона гривень. У районах області місцеві матеріальні резерви - на 19,6 мільйона гривень. Станом на перше липня здійснено накопичення регіонального матеріального резерву на 86% від запланованого.

Також на апаратній нараді поінформували, що у зв’язку з протидією поширенню коронавірусної хвороби в регіональному матеріальному резерві збільшена кількість засобів індивідуального захисту, медичних засобів, механічних оприскувачів, одноразового посуду, засобів індивідуальної гігієни.