«Полтававодоканал» передав бійцям ООС питну воду

Вже неодноразово КР «Полтававодоканал» разом із волонтерами допомагає бійцям ООС. Близько 100 пляшок питної води відправили до селища Піски, для парамедиків - добровольців, котрі зараз допомагають нашим бійцям на Сході країни. Волонтерка Вікторія Мірошніченко говорить, - у цій точці проблеми із питною водою, її майже не має.

Вікторія Мірошніченко, волонтер, боєць батальйону «Луганськ-1»:

- Хочу подякувати в черговий раз, навіть не знаю, який це раз, тому що це вже на протязі багатьох років, водоканалу. За те, що вони ніколи не відмовляють, по будь-якому проханню допомогти фронту, завжди отримуємо плюс. Скажу так, що ця вода саме буде йти в Піски, парамедикам - добровольцям.

Підприємство «Полтававодоканал» не вперше допомагає нашим захисникам. Не могло стояти осторонь такої гострої проблеми і цього разу.

Владика Федір, Архієпископ Полтавський та Кременчуцький ПЦУ:

- Полтававодоканал», з 17 року активно допомагає військовослужбовцям, нашим захисникам. І сьогодні теж продовжує, цю гуманітарну допомогу добровольчим нашим угрупуванням, які захищають нашу Батьківщину.

Самі ж працівники підприємства говорять, - допомагатимуть завжди, адже розуміють всю складність служби, яку несуть бійці.

Андрій Плахотник, майстер бригади першого водозабору:

- Ми допомагали, допомагаємо і будемо допомагати. Ми відправляємо воду по-різному, буває більше, буває менше, в залежності від потреб.

Вода, яку відправило «Полтававодоканал» чиста, вона набрана безпосередньо із свердловини та зафасофана на підприємстві.