Депутати міськради розглядали питання забудови Полтави

У міській раді відбулось засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму. На засідання постійної комісії винесли ряд поточних та планових питань, а також депутати попередньо розглянули проєкти рішень тридцять п’ятої сесії міської ради сьмого скликання. Також розглянули важливі питання забудови міста. На думку депутата міської ради Вячеслава Федоряки, представники коаліції Удовіченка, Шамоти та Батьківщини знову намагаються забудувати хаотично Полтаву. 

Вячеслав Федоряка, депутат Полтавської міської ради:

-  Ми в черговий раз продемонстрували, що наша команда Андрія Всеволодовича Матковського проти хаотичної забудови нашого міста. Перш за все, це такі скандально відомі адреси, як вулиця Шевченка на перетині з Ватутіна, а також Зінківська. Взагалі це рішення не пройшло. 

Якщо ці ділянки забудують буде повний колапс, - говорить Вячеслав Федоряка, а це значить,  місцеві мешканці залишаться без дитячих майданчиків, місць для паркування, а найбільшою проблемою стануть комунікації, які після зведення поверхівок стануть ще аварійнішими, адже такого навантаження система, ймовірно, не витримає. 

Вячеслав Федоряка, депутат Полтавської міської ради:

- По цим адресам критична ситуація, ми хочемо, щоб будувалася Полтава, розбудовувалася, але не на цих місцях, ситуація з колекторами жахлива, комунікацій немає і взагалі я рахую, що повинні бути більш детальніші, ґрунтовніші, громадські слухання, яких просто немає. 

Вячеслав Федоряка говорить, - нинішні керманичі міста про подальші проблеми навіть не думають. Додає, - команда Андрія Матковського не допустить такого свавілля у Полтаві.

Нагадаємо, сесія міської ради відбудеться вже 10 липня.