Нові вікна, двері й перила, побілені та пофарбовані стіни - у будинку на Соборності, 74 зробили ремонт

У будинку, що за адресою Соборності, 74 у Полтаві значні зміни, там відремонтували під’їзд: нові вікна, побілені та пофарбовані стіни, нові двері та перила. Зробили це все за ініціативи представника команди Андрія Матковського Володимира Запари. Він зазначає, - не втрачає зв'язок із виборцями і працює задля того, щоб полтавські будинки, двори та вулиці стали охайнішими. На регулярних зустрічах з мешканцями міста визначаються пріоритети роботи усієї команди.

Володимир Запара, депутат Київської районної у місті Полтава ради:

- Це був перший будинок у якому був зроблений капітальний ремонт у під’їздах. Для мене це було вперше - нове завдання, але з явилися активні мешканці, ось тут я хочу як раз наголосити, що завдяки таким людям, які є активні, які мають свою позицію і не тільки ставлять задачі депутату, але й з ним і працюють разом завдяки цим людям, які досить швидко подали заявку на капітальний ремонт ми змогли це все вирішити. 

Місцеві мешканці будинку говорять, - такими змінами задоволені та ще й як. 

Сергій Собакар, мешканець будинку за адресою Соборності, 74:

- Всі чотири під їзди були відремонтовані, вікна старі дерев’яні замінили на сучасні пластикові, зрозуміло, що це і економія тепла і дуже приємно заходити у під’їзд і почувати себе жителем. Побілили, покрасили, перила зробили, були металеві, зробили дерев’яні, додаткові двері дерев’яні встановили, змінили поштові ящики, максимально, що можна було зробити, я вважаю, що можна зробили. 

Віктор Безпалько, мешканець будинку за адресою Соборності, 74:

- Замінили вікна на сходинок вій клітці, далі ремонт стін, приємна покраска радує око і поштові ящики, освітлення. 

Антоніна Черкаська, мешканка будинку за адресою Соборності,74:

- Нам і покрасили і вікна змінили. Під’їзд завжди був обшарпаний, зараз дякуємо змінили і у дворі у нас зараз порядок. 

Якісна робота з мешканцями -запорука і гарного результату, - підкреслює Володимир Запара. Як приклад, - цей будинок. 

Володимир Запара, депутат Київської районної у місті Полтава ради:

- Досить добре, якісно, кваліфіковано і масштабно - це комплексний ремонт і козирки над під’їздами, і побілка, і покраска, і нові вхідні двері, двері у підвал. Ми перевірили вже і якість цих робіт тому що пройшов час ми бачимо, що все функціонує, всі задоволені і люди дають коментарі, що все добре.

Представник команди Андрія Матковського Володимир Запара додає, - у перспективі продовжувати допомагати полтавцям та робити місто кращим.