Неподалік будинку на Юрія Кондратюка, 2 відсутнє асфальтне покриття

Без тротуару. Мешканці будинку, що за адресою Юрія Кондратюка, 2 скаржаться: недалеко від їх будинку немає асфальтного покриття. У непогоду йти цією стежкою брудно та незручно, а виходити на дорогу, проїжджу частину - небезпечно. Говорять, - зверталися до тодішнього керівника міста Олександра Мамая, відповіді - нуль, нині ж - до представників коаліції Удовіченка, Шамоти та Батьківщини - натомість знову стан стежки не змінився. 

Ольга Магдик, мешканка будинку за адресою Юрія Кондратюка, 2:

- Коли йдуть дощі, то тут постійно брудно постійно і людям же нікуди дітись, ось тут же трава, до речі, ця ділянка міста належить місту. Ми просимо місто заасфальтувати цю ділянку, тому що у нас тут платна стоянка, машини і з одного, і з іншого боку, людина там ходити не може і ось це ми страждаємо нам ніяк не заасфальтують цю ділянку. Треба виходити на асфальт, а там може машина збити стареньких або дитину. 

Іван Лобанов, мешканець будинку за адресою Юрія Кондратюка, 2:

- Тут калюжі стоять, бруду багато і все це несеться у під’їзд. Коли дощ тут дуже брудно і коли тут немає доріжки і немає можливості пройти, то там багато автомобілів їздить і часто ти йдеш і машина на тебе їздить, і це, чесно кажучи, не дуже безпечно. 

Віталій Григорович, мешканець будинку за адресою Юрія Кондратюка, 2:

- Людям невозможно пройти к себе. Каждый рискует и каждый ругается и особенно после дождя тут невозможно пройти. 

Отримати відповідь, чи чекати цьогоріч людям асфальтного покриття недалеко від будинку за адресою Юрія Кондратюка, 2 ні у представника команди Олександра Удовіченка, профільного заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, ні у секретаря міської ради Олександра Шамоти нам наразі не вдалося.