Перспективним спортсменам Полтави призначили стипендії

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради. Розглянули ряд важливих питань. Серед яких призначення стипендії міської ради перспективним спортсменам Полтави та виділення коштів по соціальній програмі «Турбота» для надання допомоги полтавцям, які опинилися в складних життєвих обставинах, в тому числі в зв'язку з хворобою. Традиційно команда Андрія Матковського підтримала питання соціального характеру, - говорить член міськвиконкому Володимир Запара.

Володимир Запара, член міськвиконкому:

- Сьогодні ми виділили 25 найкращим спортсменам міста стипендії міської ради, отримуватимуть вони кошти щомісяця впродовж року. Впевнений це суттєва підтримка для них і вони ще з більшою енергією здобуватимуть нові вершини і прославлятимуть Полтаву. Також по програмі турбота виділено додаткові кошти для лікування важко хворих дітей.

Серед іншого розглянули питання, щодо будівництва багатоповерхівок на території приватного сектору в районі вулиці Юрія Тимошенка (колишня Примакова). Команда Андрія Матковського виступає проти хаотичної забудови міста, тому не підтримує таке рішення, - зауважує Володимир Запара. 

Володимир Запара, член міськвиконкому:

- Ми системно виступаємо проти хаотичної забудови міста, наші опоненти з провладної більшості системно протягують скандальні питання, щодо побудови багатоповерхівок в непридатних для цього місяцях.

Загалом розглянули та підтримали 12 питань порядку денного.