Вже кілька років полтавці чекають на ремонт дороги біля будинку на Грушевського, 7

Повне бездоріжжя. У Полтаві за адресою Грушевського,7 жахливий асфальт, подекуди і його повна відсутність. Місцеві мешканці говорять, - зверталися кілька років до тодішнього керівника міста Олександра Мамая, відповіді - нуль, нині ж - до представників коаліції Удовіченка, Шамоти та Батьківщини - натомість ситуація не змінюється. 

- І брудно, і мокро , і діти не можуть на колясці виїжджати. У нас у під’їзді багато діток. Зимою, як заллє, так машина це розвозить дуже страшно, із під’їзду вийшов і на тебе ось так бризкає. Падала і не раз падала, не раз підіймали і проводили мене до під’їзду. 

- Найгіршої дороги, чим оця у Полтаві, мабуть, немає. Тут треба все доводити до ладу. Дуже-дуже небезпечно. 

- Немає цієї дороги взагалі, її немає загалом і до кого не звертайся , вже скільки раз просто все марно. І в ЖЕК писали і підписи збирали дуже багато, і до депутата нашого. І швидка, коли сюди виїжджає не хоче сюди їхати ніхто сюди абсолютно, не в'їзда, не під'їзда, одні ями, асфальта немає. Просто надоїло до когось звертатись тому що все абсолютно безрезультатно. 

- Нам сказали, что оно находится типа в разработке, это как в планах, надо смотреть, следить, когда эта дорога будет в планах. Вот такой дороги и вот такого двора нету вообще нигде на Алмазном. Такси очень тяжело сюда, говорят «А Грушевского, 7». 

- Нічим обійти даже її і все воно таке. Зверталися люди, я підписувалась за цю дорогу і все це марно. 

Депутат Подільської районної у місті Полтава ради Олександр Нос говорить, - дивно, як нинішні керманичі міста розподіляють кошти. 

Олександр Нос, депутат Подільської районної у місті Полтава ради:

- У сьогоднішньої міської влади одна відповідь на запитання мешканців одна і та ж сама відповідь, - немає коштів. Виникають питання звідки беруться гроші на охорону фонтану - це 400 тисяч гривень, звідки беруться кошти на перекладання плитки у центрі міста, звідки беруться кошти на зарплату у 50 тисяч гривень. І останнє запитання до команди Удовіченка, Шамоти та Батьківщини може вже досить?

Отримати відповідь, чи чекати цьогоріч людям асфальтного покриття за адресою Грушевського,7 ні у представника команди Олександра Удовіченка, профільного заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, ні у секретаря міської ради Олександра Шамоти нам наразі не вдалося.