Суд частково задовольнив позов колишнього очільника галузі охорони здоров'я Полтави

У Полтавському окружному адміністративному суді відбулося засідання у справі колишнього очільника управління охорони здоров'я Полтавської міської ради Сергія Котова. У грудні минулого року його звільнили з посади у виконавчому комітеті Полтавської міської ради. Відповідно до рішення, суд частково задовольнив позов у частині виплат, але відмовив у поновленні на посаді та визнання протиправними розпорядження про звільнення.

Наталія Алєксєєва, суддя:

- Адміністративний позов Котова Сергія Олександровича до Виконавчого комітету Полтавської міської ради, виконувача обов’язків голови Полтавської міської ради, Департаменту охорони здоров’я соціального розвитку виконавчого комітету Полтавської міської ради. Про визнання протиправного скасування розпоряджень, про поновлення на посаді, зобов’язань вчинити певні дії, стягнення середнього заробітку задовольнити частково. Стягнути з Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку виконавчого комітету Полтавської міської ради на користь Котова Сергія Олександровича середній заробіток на час вимушеного прогулу з 11 грудня 2019 року по 31 грудня 2019 року, у розмірі 24 тисячі 8 гривень 74 копійки.

Адвокат Сергія Котова говорить, що під час звільнення міська влада допустила ряд порушень. Тому він рекомендуватиме своєму позивачу подавати апеляцію аби суд задовольнив позивні вимоги у повному обсязі.

Анатолій Биков, адвокат позивача:

- Ми зі свого боку намагалися показати перед судом значні порушення, які були при звільненні мого довірителя. Тобто це, починаючи від суперечливих, занадто суперечливих розпоряджень органу місцевого самоврядування, в яких зазначено було різний підхід до осіб, яких звільняли. Він мав першочергове право для того, щоб йому запропонували посаду у створеному департаменті.

Нагадаємо, Сергій Котов очолював управління охорони здоров'я полтавського міськвиконкому з 2002 го року .