Полтавець цієї весни придбав будинок на прилюдних торгах, де досі мешкає колишня власниця з 65 собаками

У центрі міста, вниз по кам’янці, по вулиці Небесної сотні, 60 намагаються виселити жінку з, як вона каже, власного будинку. Щоправда його вона втратила - через заборгованість одному з банків. Навесні цього року її будинок продали на прилюдних торгах. Тепер колишня власниця і новий господар дому не можуть дійти згоди щодо власності на нерухомість. Ситуація ускладнюється й тим, що з жінкою проживають 65 собак.

Олена, колишня власниця будинку:

- Коли він купив, я йому подзвонила і спросила, які в нього плани. Він сказав, я буду виселяться. Я йому сказала, мені нада врємя . він прекрасно знає, шо врємя мені нужен год.

Пані Олена зазначає, що на даний час їй немає куди переїжджати. І вона готова боротися за своє право на проживання у будинку через суд, хоча б ще на рік. Жінка говорить, що оскільки будинок придбали у період карантину, то за Законом право власності переноситься до жовтня поточного року. Подруга колишньої власниці Наталя, яка допомагає їй доглядати собак, говорить, що новий власник не раз приїжджав і провокував їх на конфліктні ситуації.

Наталя, подруга колишньої власниці будинку:

- Він приїжав, нанімав людей, колотили собак, снімали все на відео. Послідній раз забор знесли, ворота, собаки гуляли.

Новий господар будинку запевняє, що він пропонував колишній власниці допомогу з перевезенням тварин до відповідного місця. Тим більше, що допомогу пропонували аж чотири зооволонтери. Собаки, - розповідає Олександр, - офіційно безпритульні. До того ж сусіди постійно скаржаться на сморід вздовж усієї кам'янки.

Олександр, купив будинок з прилюдних торгів:

- Придбавши відповідне домоволодіння, після спілкування з колишньою власницею, з’ясувалося, що вона тут утримує не декілька собак, як я вважав, а аж 65 собак. Попередньо ми з нею домовилися, що до кінця травня 2020 року вона забере своїх собак. Коли я почав оформлювати документи на право власності на відповідне домоволодіння, я познайомився з сусідами даного домоволодіння. Мені стало відомо, що жодну собаку, взагалі собак колишня власниця не вивозить.

Чоловік запевняє, що не раз пропонував жінці допомогу, але вона постійно відмовлялася.

Олександр, купив будинок з прилюдних торгів:

- Коли я поспілкувався з Оленою Іванівною, то я її запитав, яка конкретна, практична допомога потрібна. Або, можливо, послуги будівельників, або, можливо, транспорту. Але вона мені повідомила, що їй потрібно 70 тисяч гривень, щоб вона кудись з’їхала. Я їй повідомив, що я готовий допомогти фізично, придбати матеріали, але на руки гроші я давати не буду.

У патрульній поліції нам повідомили, що справу передали слідчим органам, які мають встановити всі обставини події.Тож тепер слово за правоохоронцями.