11-річна полтавка може стати найрозумнішою у світі

Шестикласниця Аня Гулякевич ледве змогла умістити всі свої таланти в одному вірші. За свої 11 років вона встигла взяти участь у численних міських , обласних конкурсах і олімпіадах. Утім на міжнародному рівні дівчинці пощастило спробувати себе вперше. Аня розповідає - заповнити анкету на сайті відомого талант-шоу «Найрозумніший» порадила бабуся.

Анна Гулякевич
«Я робила домашнє завдання, коли мені зателефонували. Запропонували відповісти на кілька тестових питань. Я впоралася. За кілька годин мені подзвонили і сказали, що я можу приїхати на конкурс у Київ.»

У столиці дівчинці довелося змагатися із тисячею інших конкурсантів. Вона розповідає - за два тижні довелося вивчити більше десяти різних тем, від математики до мультфільмів. Разом із мамою Аня прочитала не одну енциклопедію.

Анна Гулякевич
«Розглядали малюнки, щоб не нудно було, багато чого мені пояснила мама. Інформація була цікавою, тож її було легко запам’ятати.»

Уже наступний, 3й етап, куди маленька полтавка успішно пройшла, транслювали по центральному телебаченню. Тут почалися справжні випробування. Інтелектуальна битва тривали більше 5 годин. Серед опонентів були дітлахи не тільки з України, а й з Росії, Білорусії та інших країн СНД. Полтавка зізнається - змагання виснажили її і фізично, і психологічно. А її мама, яка стежила за грою із зали, додає - їй було не легше.

Світлана Гулякевич
мати Анни Гулякевич
«Мені було емоційно важко. Я не знаю, як Аня спромоглася відповісти на стільки питань, адже об’єм інформації був дуже великим.»

Успішний виступ на 3 етапі конкурсу дозволив Ані Гулякевич завоювати путівку у півфінал ігор. Дівчинку також прийняли у клуб «найрозумніших». Раніше вона навіть подумати не могла, що досягне таких успіхів. І тепер зупинятися на досягнутому не збирається.

Анна Гулякевич
«Я бажаю всім дітям вірити у себе і впевнено йти до перемоги.»

У квітні на Аню чекає фінальний етап конкурсу. Вона вже почала готуватися - читає книжки, працює з вчителями у школі. Стати найрозумнішою для Ані тепер не просто бажання. Це - мета.