8 липня - День родини в Україні

Кохання помножене на сім. У цієї полтавської сім ї на двох п’ятеро діток -двоє хлопчиків та троє дівчаток. Наймолодшій - рік і 10 місяців , найстаршій - 20. А ще не менш ніж члени сім ї - це собаки, коти та інша живність. До Дня родини, який, до речі, святкують 8 липня, багатодітна родина Малько діляться найпотаємнішим - сімейними цінностями, традиціями та найщасливішими моментами. 

- Настя, смотри сюда, птичка он, улыбаемся. 

Для них пріоритет номер один не робота, не гроші, а сім'я. Кожен день яскравий та неповторний, - говорить ватажок родини, батько Максим Малько. 

Максим Малько, батько багатодітної родини:

- Каждый день кто-то что-то делает либо не делает. Вот интересно. 

- А ті , хто не роблять , що Ви з ними робите? Змушуєете робити щось?

- Есть разьяснительные работы , есть определенные там наказания типа там в угол, либо там еще что-то, мотивация, есть демотивация - это в виде денежных награждений. 

Виховують дітей за вже перевіреною методикою.

Максим Малько, мама багатодітної родини:

- Ось ви кажете стати в куток або ще щось інше -це не жорстко для дитини як ви вважаєте?

- Я считаю , что есть вписания Соломона ,где написано, что детей не наказывают детей ленивые, которые не хотят тратить свое время потому что это нужно напрягтись, обьяснить. 

Дотримуються здорового способу життя. Вправи - від самого ранку. 

Максим Малько, батько багатодітної родини:

- Просыпаюсь первый я, готовлю ведра к обливанию на улице , мы набираем ведра, они стоят, не важно зима, осень, лето, потом подымаю всех потихоньку, обливаемся, растираемся, мама в это время готовит завтрак и кто куда, кто в школу, кто в садик, кто на работу. 

- А тобі не холодно обливатися? 

- Холодно. 

- Холодно, так тебе змушують? 

- У них обливание это номер один. 

Багатодітна мама Анна Малько ділиться, - велика родина - суцільні плюси. 

Анна Малько, полтавка:

- Я другого и не знаю, потому это дело привычки , мне нравится, чувствую себя реализованной, мне комфортно дома, мне нравится, когда все дети мои дома, я спокойна, когда все здоровы, все при деле, дома чисто, порядок, все накормленные, муж доволен. 

- Ви колись думали, що у вас буде таке велике сімейство? 

- Знаете, наверное , нет , я закончила медицинский университет и думала делать карьеру врача, потом оказалось, что пошли дети, Боженька распределился по-другому и в принципе все неплохо сложилось. 

Особливість родини Малько не тільки велика сім'я, а ще й Дні народження. Вони співпали у трьох членів родини - майже в один день - 13 та 14 серпня. Жартують, - окремо не святкують, бо нецікаво. 

- Ви так підбирали, коли у жінки День народження, у вас, зійшлися характери чи що, як це було? 

- Я думаю там сверху был план у Всевышнего, нас подобрали, так получилось. В принципе мы рады, что празднуем День рождения в один день, у сына тоже День Рождения 14 числа. 

- Три дня складно святкувати, так? 

- Наелись, ничего не хочется уже да, а потом начали праздновать в один день, собираем всю нашу большую семью. 

- І економніше виходить, так? 

- Один день экономнее, да. Родственникам конечно три подарка нести сразу, а нам хорошо. 

Подружжя Малько говорить, - виховувати одну дитину складно, дві теж, а ось п’ятеро набагато легше, вони всі разом спілкуються, підтримують одне одного та допомагають. Підтверджує це і середній син Федір. 

Федір, син:

- У меня три сестры и один брат. 

- Складно? 

- Нет. 

- А як ви проводете час? 

- Играем вместе, веселимся. Спортом занимаемя, йогой, обливаемся. 

Для цієї родини велика сім'я - в радість.Зізнаються, - виховання діток - це не тільки фізичні душевні і матеріальні зусилля. Але це того варто, адже жодного дня не без посмішки рідних. Поповнень не планують, але всім іншим бажають не боятися великої родини , адже, саме це робить людину щасливою.