У міськраді розглядали питання створення міжшкільного ресурсного центру

На передсесійному засіданні постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики розглянули ряд важливих питань. Серед яких виділення коштів по соціальній програмі «Турбота». Депутат міської ради, Олександр Глазов говорить, - підтримуємо усі незахищені верстви населення міста.

Олександр Глазов, депутат міської ради:

- Сьогодні розглядали ряд важливих питань. Одним із них, це було підтримка програми «Турбота». Згідно із зверненнями громадян, збільшили кількість допомоги матеріальної для потребуючих мешканців.

Розглянули й питання про створення міжшкільного ресурсного центру. Олександр Глазов зауважує, - повністю підтримує таке рішення, адже молоді потрібно йти нога в ногу із сучасними технологіями.

Олександр Глазов, депутат міської ради:

- Самим головним питанням, яке сьогодні розглядали. І я його дуже підтримую, в створенні і роблю все можливе, щоб воно реалізувалось, це створення міжшкільного ресурсного центру в нашому місці. В якому зможуть всі наші школярі  проходити і набувати сучасні технології. Розбирати чи це ВІАР-очки, чи робототехніка різні напрямки саме в сучасних технологіях.

Нагадаємо, сесія Полтавської міської ради запланована на 10 липня.