На Полтавщині поліція викрила групу осіб, яких підозрюють у торгівлі наркотиками та зброєю

На Полтавщині поліція викрила групу осіб, яких підозрюють у торгівлі наркотиками та зброєю

Двох фігурантів затримали під час продажу наркотиків у Кременчуці. На часі поліція перевіряє причетність інших осіб до незаконного обігу наркотиків і зброї у місті.

- Двох фігурантів затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час збуту наркотичних засобів. Поліція здійснила 12 санкціонованих обшуків за адресами проживання й у гаражних приміщеннях затриманих та їх ймовірних спільників. Серед речових доказів, виявлених під час слідчих дій: зброя та станки для її переробки, боєприпаси й запчастини, зіп-пакети з «Амфетаміном» і «Канабісом». Вилучені предмети та наркотичні засоби спрямували на судові експертизи, - повідомив заступник начальника поліції Полтавщини Артем Родигін.

Детективи слідчого управління області здійснюють досудове розслідування  за трьома статтями Кримінального кодексу України: збут особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин, незаконне зберігання та збут вогнепальної зброї та боєприпасів, а також незаконна переробка зброї, вчинена за попередньою змовою групою осіб. Вирішуються питання щодо повідомлення фігурантам про підозри та обрання їм запобіжних заходів. 

Якщо суд визнає чоловіків винними у скоєнні цих злочинів, їм загрожує до 10 років ув’язнення.

g02.jpg 

g03.jpg