Прибудинкову територію на вулиці Квітучій, 6 не ремонтують вже кілька років

За багато років прибудинкову територію на вулиці Квітучій, 6 ніхто не ремонтував, - говорять мешканці будинків. У їхньому дворі відсутнє асфальтне покриття. Люди скаржаться, - неодноразово зверталися до колишнього керівника міста Олександра Мамая, зараз же до нинішніх керманичів Полтави, але ремонтні роботи так і не розпочалися.

- Дорога розбита, тут коли йде дощ тут стоять так сказать озера. Чого ж і просимо, тут були випадки, коли падали діти, їздять на велосипеді, їздять на самокатах оцих от. Падали по оцих ямах, це небезпечно.

- Наш будинок найперший і його постійно обминають. Ви подивіться у нас тут люди падають. Я особисто доросла людина і то я йшла, нога підвернулась. І діти скільки раз тут бультихалися в грязі. ЖЕКу ми справно платимо, у нас немає ніяких заборгованостей, ЖЕК абсолютно нічого не робить.

- Без власті нікому нічого не нужно. Все заброшене. Довго вже, годів 10 а то й більше.

Отримати відповідь, чи чекати цьогоріч людям асфальтного покриття за адресою Квітуча,6 ні у представника команди Олександра Удовіченка, профільного заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, ні у секретаря міської ради Олександра Шамоти нам наразі не вдалося.