Депутати міськради розглядали питання щодо виділення тисячі гривень кожному полтавському пенсіонеру

На засіданні постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів розглянули ряд важливих питань для життєдіяльності міста. Серед них обговорили й ініціативу депутата міської ради Андрія Матковського щодо виділення 1000 гривень кожному полтавському пенсіонеру та матеріальної допомоги медпрацівникам. Представник команди Андрія Матковсього Володимир Корчака говорить, - матеріальна допомога пенсіонерам у наш складний час надважлива. 

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Наша команда наполягає на тому, що все ж таки в 3-х мільярдному бюджеті міста можливо знайти 100 мільйонів гривень для надання матеріальної допомоги нашим батькам, нашим пенсіонерам, які сьогодні мають скрутне матеріальне становище і потребують допомоги. А в свою чергу вони витратять ці кошти на придбання ліків, на придбання продуктів і таким самим чином підтримується економіка нашого міста. 

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Також ми наполягали на тому виділити кошти для наших медичних працівників, які сьогодні знаходяться на передовій і борються з Ковід-19, але, на жаль, провладна більшість нас не чує і продовжує виділяти кошти на піар, на створення нових департаментів, на створення великих заробітних плат. 

Загалом на комісії розглянули понад 30 питань порядку денного.